Спортивный портал. Все о тренировках

דף הבית גבעון החדשה

מידע שבועי 23.8.18

יש להקיש על הקטגוריה הנבחרת לקבלת המידע הרצוי !

 • מזכירות הישוב

 • ביטחון - דבר הרבש"ץ

 • תרבות כלל ישובי

 • פעילות נוער

 • גני ילדים

 • ועדת דת - בית כנסת

 • מועצה איזורית

 • ועדת קליטה

 • פינת המודעה הקטנה

חברים יקרים,

השבוע האחרון היה שבוע קשה יחסית לבית גבעון החדשה. איבדנו את החבר לייבזון ארנולד ז"ל, ואני מבקשת לשלוח תנחומיי ותנחומי הקהילה לאינה  לייבזון.

חבר אחר עבר תאונת דרכים ואני תפילה להחלמתו . יו"ר הצח"י שוקי סגל וגורמי הרווחה של מועצת בנימין נמצאים בקשר עם המשפחה. סטנלי מוס  חבר נוסף אושפז במצב לא טוב עם הסתבכויות הקשורות לגילו, נשמח למתנדבים לביקור בבית לווינשטיין קצר ומחזק. אני חושבת שימים שכאלו מהווים מבחן עבור כולנו – בעלי הנכסים והשוכרים יחד,  לבחון עד כמה אנו מחשיבים את הבית שלנו לבית של ממש עם שייכות אמתית למשפחה המורחבת שנקראת "גבעון החדשה" או שאנו עוד שכונת פריפריה והשכנים לא מעניינינו.

שלומית רכזת הקהילה, בליווי של ועד ההנהלה ואנוכי עסוקים מאוד בסוגיה הזו ואני חושבת שההחלטה האמתית בעניין היא של הציבור ולשם קבלת ההחלטה צריך להבין את היתרונות והחסרונות של כל החלטה שכזו. כמי שגרה ומתגוררת בישוב קהילתי הרשו לי לשתף שרב התגמול על המחיר והשייכות רק מחזקת הן את מבוגרי המשפחה והן את הילדים על שלל הגילאים שלהם.

עידכונים שוטפים

1.גינון – בשבוע וחצי האחרונים רוססו עשבים שוטים רבים ברחבי הישוב ובימים הקרובים הם יחורמשו. מה שנראה לכם כעשבייה קמלה הפך לכזה כחלק מתוכנית הגינון היישובית. כמו כן בוצע קיצוץ וגיזום לצמחייה בשבילים בשכונת הוותיקים ליד מבוא ליבנה .

2.גני הילדים – במהלך חודש אוגוסט הסטנו כ"א ותגברנו אותו לטובת שיפוץ חזות הגנים והמעון בישוב. לשם כך קיבלנו תקציבים שונים מן המועצה, וישראל מנצח על כל העשייה בכדי לוודא פתיחת שנה בצורה מיטבית ומדוגמת הן במבנים עצמם והן בחצרות.

3.לאחרונה רבו התלונות על יתושים. אנו מבקשים מהחברים לוודא שבמרחב הגינות הפרטיות אין מקורות מים עומדים העשויים להוות מקום דגירה ליתושות. בימים האחרונים, רבו הדיווחים בתקשורת על קדחת הנילוס המועברת ע"י יתושות. חשוב להיערך ברמה האישית והיישובית לעניין. מסתמן שמקורות הדגירה לא נמצאים במרחב הציבורי של גבעון החדשה ועל כן אני סבורה שמקורם בכפר הערביים הסמוכים אלינו. בקשה לטיפול הועברה למנהל האזרחי שעומד בקשר עם הרשות בעניין.

4.בחירות לראשות המועצה – בסוף אוקטובר תיערכנה בחירות לר' מועצת בנימין. כדי שתוכלו לבחור את המועמד הטוב ביותר עבור גבעון החדשה נערוך מספר מפגשי היכרות עם המועמדים בתחילת אוקטובר. פרטים בהמשך.

5.המכולת – המכולת שלנו מתחדשת בבעלים חדשים. מן הסתם בימים הקרובים תוכלו להכיר ולהתוודא. נאחל להם בהצלחה ולאוראל תודה על שנים של שירות. 

6.מלגות – בפתח שנה"ל תשע"ט, מועצת בנימין מציעה מלגות לסטודנטים המעוניינים לתרום לקהילה. כל הפרטים בפרסומי המועצה. ממליצה לעקוב.


ניקיון ונראות בגבעון החדשה

צוות המזכירות כולו, בדגש על עובדי האחזקה וקבלן הגינון משקיעים שעות רבות לשיפור הנראות ולקיום תחזוקה שוטפת וראויה. לראיה, רק בשלושת החודשים האחרונים נצבעו כלל המעקות, עמודי התאורה והברזלים ששנים לא טופלו והתמלאו חלודה. נשתלו והוקמו גינות חדשות, טופלו מפגעי תברואה רבים ע"י המועצה ונתלה שילוט חדש בכניסה לישוב. ולא, הטיפול לא נעשה רק ברחוב הראשי, למרות שהטיפול בו מתבקש, ולאור מגבלות תקציביות של ניהול כספי וניהול משק המים לא ניתן לתחזק ולגנן ברמה היומית כל שביל או גינה היקפית ממנה נהנים 2-3 משפחות בלבד, מניחה שהעניין נשמע הגיוני לכולכם. פניות שונות שהגיעו לפתחנו טופלו במיידי או נכנסו לתוכנית עבודה ארוכת טווח בהתאם להשקעה הנדרשת ולסדרי עדיפויות. 

השבוע קיבלתי סירטון תלונה בגנות הזבל שמעל הגנים. הסרטון נשלח למועצה שבאותו היום פינתה את מכלאת הפלסטיק ולא הקפידו לאסוף הבקבוקים שנפלו ופוזרו מסביב. ואכן קיבלנו מענה מהיר מהמועצה.  אך חשוב לא פחות להתייחס לזבל באותו סירטון ש"הונח" בדרך לצפרדע הזבל, לצידה, לפניה ומאחוריה אבל לא בתוכה )והיה בה מקום פנוי(. בסיבוב שערכתי בשכונת הזית ובשכונת "נחלת בנים" מצאתי שאריות ופסולת מבניית בית מונח על המדרכה לצד אותו בית או גזם שמחכה לפינוי עובדי התחזוקה במקום להיות מושלך לפינת הגזם. בסבב שערכנו לאיסוף זבל בר' גבעה נאספו שקיות שלמות של זבל ביתי ומגשי פיצה שלא הגיעו ליעדם אלא הושלכו ברחוב ע"י צרכנים פרטיים. דיירים יקרים, עובדי האחזקה ומחלקות המועצה השונות טורחים רבות לשמור על הניקיון ופינוי הפחים, אבל אנא, קחו אחריות כל אחד בתחומו, ב-ד' אמותיו והקפידו להשליך הזבל לפח, הגזם לפינות הגזם והקרטונים לקרטוניה. 

לאחרונה, רבו התלונות של תושבים במדיות החברתיות של הישוב. לא יודעת אם זה ברוח הבחירות הקרבות, אולי משום עלי השלכת שמקשטים את המדרכות החל משבוע שעבר או שאנשים התאהבו במדיה ובקלות שבה להטיח תלונות מבלי לקיים פרוצדורה מסודרת בעניין. אני לא חברה בקבוצה הזו ולכן לא יכולה להגיב בה, ולטעמי גם לא נכון לנהל דיון חשוב זה במדיות הנ"ל.

יש משהו במדיה הדיגיטאלית שהופך את הצגת הבעיה לפופוליסטית, חסרת מימדים וקולנית, אף על פי שהיא כתובה בלבד. לטעמי, ראוי היה להפנות תלונות בצורה מסודרת, בכתב למזכירות הישוב ולהמתין למענה. ואם נמסר למתלוננים שאני בחו"ל ואטפל בבעיה לכשאשוב אז להמתין בכדי שהמענה יהיה ראוי ומקצועי.

בכדי להקל על הגשת הפניות, ולנהל אותן בצורה יעילה פתחנו טופס להגשת תלונות. ידידותי, פשוט ויעזור לנו במעקב אחר הבעיות, איתור מגמות במידה וקיימות וכמובן הטיפול והמענה לתושב.

לכל מי שיש סמארטפון וחשבון GOOGLE  יוכל למלא הטופס בקלות. שימרו אותו על הנייד לנוחיותכם וכל תקלה עדכנו אותנו.

להלן הקישור לטופס:

 https://goo.gl/forms/L6vcj2rebNlNnTfO

חיסונים
ביום שני   27.8.18 , בין השעות 16:00-17:00 יבקר ביישובנו וטרינר המועצה - ד"ר אפרים קרן, למטרת   חיסון  כלבים וחתולים נגד כלבת.    החיסון יתבצע במועדון היקב . 

  

 

ענבל דואק

מנהלת הישוב

 

  

 

 

 

 

 

 

דבר הרבש"ץ

שלום רב!

בתחילת השבוע היה מקרה חריג, אסור ומסוכן- שני תושבי היישוב רכבו על אופניים בתוואי גדר הביטחון של מג"ב  .הדבר סיכן חייהם מכיוון שכוחות הביטחון לא ידעו מיהם ויכלו להגיב כאל גורמים עוייינים ומצד שני היו יכולים להיפגע מזריקות אבנים או בקבוקי תבערה לכיוון התוואי מבלי שנדע מי האזרחים שמסתובבים על גדר הביטחון.

אומר את זה בצורה ברורה וחד משמעית- אסורה התקרבות לגדר הביטחון בשום צורה ובשום דרך.  

נהלים  לכניסת פועלים אשר נקבעו ע"י מג"ב:

לכל פועל אשר נכנס ליישוב חייב להיות אישור בתוקף שמאושר ע"י מג“ב ומת“ק, והאישור מיועד לעבודה ביישוב.

·        כל תושב אשר מביא פועל ליישוב חייב לקחת אותו משער היישוב ולהחזיר אותו לשער היישוב. 

·        כל פועל אשר יהיה מחוץ למקום העבודה בלי מלווה יוצא מהיישוב ולא יורשה להיכנס בחזרה.

·        סייר היישוב יערוך ביקורות אצל תושבי היישוב אשר ברשותם פועל בבית.

·        שעות כניסה לפועלים ליישוב הן: א'-ה' מ- 7:00 עד 17:00, יום ו' מ-07:00 עד 15:00,

·        שעות יציאה מהיישוב הן: א'-ה' עד השעה 19:00, ימי ו' שעון קיץ עד השעה 16:30, שעון חורף עד השעה 15:30.

·        במידה וישנם אירועים חריגים המצריכים אישור מעבר לזמן המקובל הם מחויבים  באישור שלי.

מספר הטלפון של צח"י- 052-3475519

 

מנש- 052-9282983

                        


זהב לגברים

לבקשת נשות הישוב, נשמח לפתוח קבוצת התעמלות של מיכל אלה גם לגברים  מעוניינים להשתתף ? מעוניינות שבני הזוג ישתתפו ?פנו אלי

חוגים

במהלך חודש ספטמבר, נפרסם חוברת חוגים.

מעבירי חוגים\ שיעורים\ סדנאות מוזמנים לפנות אלי על מנת שאכניסם לחוברת לטובת כלל התושבים.

מדובר בחוברת שתכלול חוגים  מטעם הישוב וחוגים פרטיים אשר מופעלים ע"י תושבי הישוב באופן פרטי.

חולצות

לקראת שנת הלימודים, אני מזכירה שיש במזכירות חולצות לבתי ספר שונים. החולצות נתרמו ע"י תושבי הישוב הן במצב טוב מאוד.

למעוניינים, פנו אלי בפרטי.


שלום לכולם!

שלום לכולם!

 

השבוע, ביום ראשון,  נסענו לסטנדאפ של אורי חזקיה בכפר האורנים מטעם מתנ"ס בנימין! היה ממש מצחיק ונהנינו מאוד!

בנוסף, ביום שלישי, היה הפנינג וואיפאוט לכבוד סוף הקיץ!!

היה כיף גדול והמגרש ספורט שלנו התמלא במתנפחים גדולים ומגוונים :)

קיימנו תחרות על זמן במסלול הקשה של הבומבילות והבטחות צריך לקיים אז...

ברכות לזוכה שלנו, אלוף הנינג'ה בומבילה, האחד והיחיד-איתי קאשי  שקבע שיא של 5.80 שניות בלבד!!! וזכה לכבוד גדול מכולנו!

כל הכבוד לכל מי שלקח חלק בתחרות וגם למי שבחר רק לעודד מהצד!

תודה לשלומית על  שיתוף הפעולה והעזרה, תודה לסיון עוז וליאור אלבז שעזרו בכל מה שרק ביקשתי, לישראל וצוות היישוב שלנו שעמד בכל בקשה ומשימה גם בשעות מאוחרות ותודה לכל מי שהגיע, אני מקווה שנהניתם- אני אישית נהניתי מאוד :)

 

סגירת קיץ

הערב , נעשה  מפגש סוף קיץ בחדר הנוער ונחגוג עם ערב פלאפל ישראלי בהרכבה אישית!  כל אחד יביא משהו ונעשה ביחד ארוחת ערב טעימה וחגיגית כדי לסגור את החופש באופן רישמי.

מהתאריכים ה18.8-16.9 אני אהיה בחופשה .  

המשך קיץ נעים .


 

הורים יקרים,

אנו נרגשים ושמחים לפתוח את ההרשמה לצהרוני "הכוכב הבא" בגנים, ומודים על האמון שניתן לנו זו השנה השנייה ברציפות.

שיתוף הפעולה שלכם ברישום כבר בשלב זה משמעותי ביותר להערכות מיטבית שלנו – אנא עשו זאת בהקדם האפשרי.

מה בתוכנית?

תוכנית הפעילות של "הכוכב הבא" נכתבה על ידי היועצת הפדגוגית שלנו ומביאה לילדים מגוון של תחומי העשרה לאורך כל ימות השנה וקייטנות החגים.

התוכנית כוללת:

·         2 חוגים שבועיים של ספקים חיצוניים.

·         2 פעילויות העשרה של גננת הצהרון בהתאם לתוכנית פדגוגית רבעונית.

·         פעילות "חמישי שמח" - מדי יום חמישי נחגוג עם הילדים בפעילויות של משחקי חברה מגוונים, קריוקי, הרקדות – חגיגה וכיף לקראת סוף השבוע.

·         פעילות הכנה לכיתה א' לגילאי חובה במחצית השנייה של השנה  – פרטים אודות הפעילות יועברו במהלך חודש ינואר 2019.

·         ימי שיא – במהלך השנה נחגוג בימי שיא שוברי שיגרה – לכל יום שיא נושא וערך משלו. אנו ניידע אתכם מבעוד מועד לקראת כל יום שיא שכזה.

 "הצבא הקטן" צועד על קיבתו J...

ארוחת הצהריים היא ללא ספק אחד הנושאים המרכזיים בפעילות הצהרון. החשיבות שילדים בגיל כה צעיר יאכלו אוכל בריא ומאוזן שיהיה גם טעים לרובם – היא גדולה מאד, ועל כן אנו מפקחים, אוכפים ומבקרים את נושא האוכל באופן יומיומי.

הצוות, יחד עם הרכזת, מעביר אלינו משובים באופן רציף ואנו נמצאים בקשר מתמיד עם חברת הקייטרינג אשר תספק את האוכל לילדים.

 השנה, לראשונה – מועצה אזורית בנימין תהא אחראית על בחירת חברת הקייטרינג במסגרת מכרז שהוציאה, ואנו נמתין לשמוע מי החברה שנבחרה לספק את ארוחת הצהריים באזור.

 חוגגים בקייטנות – תכנית החגים החדשה!

במהלך השנה נפעיל 14 ימי קייטנות בחופשות החגים בהתאם למתווה החדש של משרד החינוך ובפיקוח המועצה:

כל קייטנה תפעל בין השעות 8.00-16.00 ותזמן לילדים תוכנית עשירה וכיפית! התוכנית תשלח אליכם כשבוע לפני כל קייטנה.

 וכמה זה עולה? בכפוף לחוק הצהרונים

  מסלול צהרון (10 חודשים 14.00-17.00) כולל 14 ימי קייטנות -  585 ₪ לחודש.

 נרשמים עכשיו ומבטיחים מקום!

1.      היכנסו לקישור המופיע מטה והזינו את מספר הזהות של ההורה (ללא ספרה תחילית 0) + כתובת הדוא"ל.

2.      אם לא נרשמתם לקייטנת הקיץ במערכת הרישום שלנו - לחצו על כפתור "לקוח חדש".

3.      אם נרשמתם לקייטנות הקיץ במערכת – לחצו על כפתור "התחבר".

4.      התשלומים יגבו ב 10 תשלומים שווים כברירת מחדל.

5.      הזינו פרטי אשראי וסיימו הרישום – התשלום באשראי יורד בהוראת קבע אחת לחודש למשך 10 חודשים ולא גוזל ממסגרת הכרטיס.

6.      מי שמעוניין בתשלום בהוראת קבע בנקאית – צריך להוריד את הטופס מאתר הרישום, להחתים הבנק ולשלוח אלינו את האישור לא יאוחר מה 5.8.

7.      שימו לב שקיבלתם אישור הרשמה במייל – רק אישור מהווה הוכחה לביצוע הרישום כנדרש.

הלינק לרישום:

https://hakohav-haba.expo.co.il/Login.aspx

הרישום יסתיים ב -5.8 על מנת להספיק ולהיערך בהתאם לכמות הנרשמים, לאחר מכן הרישום על בסיס מקום פנוי.

 נשמח לתת מענה לכל שאלה במייל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

ועדת דת

פרשת "כי תצא" י"ד  אלול 25.8.18  

הדלקת נרות – י-ם 18:38, ת"א 18:55.

יציאת שבת19:48 .

מנחה ערב שבת19:00 .

שחרית שבת – 8:00

מנחה גדולה 13:15 מנחה רגילה 18:30.
בכל שאלה בנושא הלכות ודת ניתן לפנות לרב נחשון בטלפון 052-7137433 החל משעה 19:00 ואילך.

כל יום יש תפילת מנחה בשעה 19:15 שיעור וערבית. בכל יום תחילת סליחות בשעה 04:40.

פרשת השבוע  "כי תצא "

פרשייתנו ממשיכה לדון בהלכות מלחמה, כאשר ידוע כי אחד מתכסיסי המלחמה היה להעמיד את בנותיו המקושטות בשדה המערכה, בכדי לפתות את חיילי הצד שכנגד.  במידה ואחד התפתה לאחר שיקול דעת מעמיק התירה לו התורה להינשא לה . וזאת עליו לדעת שנישואין אלו אינם הגונים וסופו שישנאנה וכן סופם שייולד להם בן סורר ומורה דיני ירושה , אף הם נלמדו בפרשה זו, כאשר לבן בכור שמכוחו ובזכותו קיבל האב את התואר "אב" ציוותה התורה פי שניים בחלוקת הירושה.

המשך הפרשה מלמדנו על מצוות של בן אדם לחברו כמו מצוות השבת אבדה מצוות לקט ,שכחה ופאה שמטרתן היא חלוקת פירות לעניים . לאחר מכן על איסור בהלוואה בריבית, השהיית שכר שכיר ,דיני לקיחת משכון ודיוק במשקולות ובמשא ומתן.

אף היחס אל חי נלמד כאן ע"י מצוות שילוח הקן, ואיסור חרישה בשור וחמור יחדיו באשר כל אחד כוחו שונה, ויגרם להם צער בעבודתם יחד.

 

ומסיימת בדיני גירושין ,חליצה ויבום. 

 

שבת שלום ומבורך.

  


שנת הלימודים תשע"ט:

שנת הלימודים תשע"ט נפתחה בא' אלול בתלמודי התורה ובישיבות התורניות ברחבי בנימין. אנו מאחלים לתלמידים הלומדים שנת לימודים פורייה ומבורכת. לקראת פתיחת שנת הלימודים בשאר מוסדות החינוך, פותח אגף החינוך מוקד פניות פרטניות. המוקד יפעל מי"ב אלול 23.8 ועד י"ט באלול 30.8 בכל הנושאים הקשורים לפתיחת שנת הלימודים - הסעות, החזרי נסיעות, שיבוצים, סיוע פסיכולוגי או רגשי, הנגשה, אגרות

חוץ ועוד ועוד – פרטי כתובות המייל באתר בנימין וכן בכתובת This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

השבתה במעונות:

בשבוע שעבר התקיים כנס חירום של מפעילי מעונות מפוקחים בכל הארץ, בשל המצוקה המתמשכת בתחום מעונות היום: אי העברת תקציבים נדרשים להפעלת המעונות, היצע נמוך של מעונות שמדיר משפחות שלמות מהחינוך הציבורי, ומחסור אדיר במטפלות שלא מאפשר פתיחת קבוצות, וכתוצאה מכך לא ניתן מענה לילדים רבים. בכנס החירום הוחלט בלית ברירה להשבית את מערך מעונות-היום בכל הארץ.  בכנס קראו המפעילים לממשלת ישראל לקחת אחריות ולהציע פתרונות ממשיים למשבר החמור, על מנת שניתן יהיה להפעיל את המעונות ולתת מענה לכלל ילדי ישראל. אנו במועצה שותפים למצוקה זו – נכון להיום כ-120 ילדים ברחבי בנימין לא התקבלו למעונות בגלל מחסור במטפלות ובמעונות תקניים. אנו בבנימין נערכים לפתוח את השנה כסדרה במעונות המועצה ביום ד'  י"ח אלול 29/8/18. במידה ותוכרז שביתה ארצית ב-2/9/18 - גם מעונות מטה בנימין יצטרפו למאבק על החינוך לגיל הרך.

פתיחת השנה בגני הילדים:

מחלקת גני ילדים מאחלת לילדי הגנים ולהוריהם שנת לימודים מבורכת. הנה שעות סיום הלימודים בימים הראשונים בגן: בגני חובה - יתקיימו הלימודים כסדרם בין השעות 07:30 - 14:00, למן היום הראשון )הורים המעוניינים לקחת את ילדיהם מוקדם יותר יורשו לעשות זאת בתיאום עם הגננת(. בגנים שמבקרים בהם ילדים בני   4-3- ביום הראשון לשנת הלימודים יתקיימו לימודים בשעות 07:30 - 10:00; ביום השני לשנת הלימודים בשעות 07:30 - 11:00, מהיום השלישי והלאה יתנהלו הלימודים כסדרם. ילדים שזו להם שנת לימודיהם השניה בגן הילדים, ישהו בגן החל מהיום הראשון עד השעה 14:00.

שינויי גבולות הגזרה בין חטמ"ר בנימין לחטמ"ר אפרים  :

החל מיום רביעי השבוע הורחבה גזרת חטיבת אפרים והיא כוללת גם את גוש טלמונים עד נווה צוף כולל. חטיבת בנימין קיבלה את האחריות על עוטף ירושלים כולל כמה כפרים נוספים בעוטף, מתוך כוונה למנוע פיגועים שייצאו ממרחב עוטף ירושלים לעורף מדינת ישראל. אגף הביטחון, רבש"צי יישובי "המעבר", וחטיבות אפריים ובנימין - קיימו ישיבות חפיפה להכנת התהליך וכניסה אליו בצורה חלקה עד כמה שניתן ללא השפעה על התושבים. בהצלחה לכולנו.

כביש הטבעת המזרחית:

השבוע פתחה המועצה את כביש הטבעת המזרחית שבין ענתות לגבעה הצרפתית במבצע מתואם עם מנהיגי היישובים הסמוכים, כמהלך מחאה נוכח העובדה כי בניגוד להבטחות המשרד לבטחון פנים, הכביש טרם נפתח, וזאת למרות שסלילתו הושלמה לפני מספר חודשים והועברו התקציבים הנדרשים לתפעול המחסום בו. עם פתיחת הכביש נסעו בו למשך שעה תושבי היישובים באזור, עד לסגירתו מחדש על ידי המשטרה. אנו מקווים שהמחאה תזרז את מקבלי ההחלטות לקדם את המהלכים הנדרשים לפתיחת הכביש באופן קבוע. 

ביום שישי הקרוב, י'ג באלול, 24.8, בשעה 8:00 בבוקר, תתקיים מחאת תושבים בקריאה למשטרת ישראל לפתוח את כביש הטבעת המזרחית למען רווחתם, בטחונם ובטיחותם של תושבי בנימין.

מלגות לסטודנטים: מרכז הצעירים של בנימין פותח את ההרשמה לתכנית המלגות לסטודנטים בשיתוף מפעל הפיס. לסטודנטים העומדים בקריטריונים יחולקו מלגות על סך 2000 ש"ח ו- 10,000 ש"ח תמורת שעות התנדבות בקהילה. לפרטים והרשמה: /http:/ /binyamin.org.il/milga_new

חיילים משוחררים:

לאחרונה יצא לדרכו תפקיד חדש במרכז הצעירים שבמתנ"ס -  "רכז חיילים משוחררים". הרכז – גל לוי – מזמין חיילים משוחררים ברחבי בנימין לקבל מענה מקצועי ואישי. בהמשך יפורסמו שעות קבלת קהל וכן לוח סדנאות וקורסים שייפתחו. מומלץ לעקוב. לפרטים נוספים This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

אקזיט-רום במרכז ההיי-טק בבנימין:

ימים אחרונים לאקזיט-רום בשער בנימין: מאות כבר נהנו ממשחק הקיץ לכל המשפחה בשער בנימין – "אקזיט רום" – חדר בריחה שבו צריכים המשתתפים לעשות אקזיט בתוך פחות משעה. אם לילדים שלכם יש ראש הייטקיסטי ואתם צופים להם עתיד של סטארט-אפיסטים, שלא יחמיצו את חדר הבריחה, שיפעל רק עד סוף החודש. לפרטים חפשו בפייסבוק - בנימין-טק, או בטל' 052-5666405. לרכישת כרטיסים:

https://eventbuzz.co.il/btech?s=2601.

מעיינות בנימין:

השבוע הופצה ברשתות החברתיות הודעה שקרית וזדונית על הימצאות כביכול של עכברת במעיינות בבנימין, שכל מטרתה לפגוע באתרי התיירות והטבע ובציבור המטיילים הרבים הפוקדים את המעיינות בימים אלה. ממשרד הבריאות נמסר כי להודעה המופצת בשמם אין כל שחר. המועצה ממשיכה לקדם בברכה את המטיילים, את מפעילי האטרקציות והצימרים, ומאחלת המשך קיץ נעים ומהנה בבנימין.

סיורי איכות עם ד"ר דביר רביב:

בעקבות תגליות בחבל בנימין בסקר דרום שומרון החדש - מדרשת הרי גופנא מזמינה את תושבי בנימין להצרטף לסדרת סיורי איכות, פרטים באתר האינטרנט של מטה בנימין )בלוח האירועים( או בטל' -054

5428580, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

ערב חזנות בבזיליקה:

אתר שילה הקדומה מזמין את תושבי בנימין למופע של מקהלת בנימין בניצוחו של יותם סגל - "נקדמה פניו בתודה" בבזיליקה בשילה הקדומה - ביום ראשון כ"ב באלול 20:30 ,2.9, בהשתתפות החזנים יעקב רובין ובן ציון הילמן. ליווי מוסיקלי – מנחם

 02-5789111 babazilika.co.ilבריסטובסקי ומשפחת נחושתן. להזמנת כרטיסים: .

אבקשך: 

היישוב מגרון מזמין את נשות בנימין לסדנת "אבקשך" עם הרבנית נעמי שפירא - ללמוד ולתרגל עבודת ה' מתוך תקוה, שמחה ומעוף - סדרה של 12 מפגשים בימי שלישי בשעות 9:00-13:00 מז' חשוון ואילך, ביישוב מגרון. עלות: 1800 ש"ח. לפרטים והרשמה -054 2296540 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

שוק ארבעת המינים בשער בנימין:

שוק ארבעת המינים בשער בנימין יפעל השנה בימים ה' עד א', י"א עד י"ד בתשרי, 20-23.9, בין השעות 17:00 – 22:00. בימי שישי וערב חג בין השעות 08:00 – 13:00. 

דרושים/ות:

לבית הספר ממ"ד "גופנה" בנוה צוף דרושים סייעים/סייעות לעבודה עם ילדים דיפרנציאלים לשנת הלימודים תשע"ט. תנאים טובים למתאימים. סביבת עבודה נעימה ותומכת. 08-9232322   054-6318513   

 

שבת שלום,

המועצה האזורית מטה בנימין

  

 

 

 

 

                

 

 

                                               

 

 

 

 

 

 

  

עדכון חשוב מועדת הקליטה

נוהל הקבלה לחברות בגבעון החדשה למועמדים חיצוניים ובני חברים

ועדת קליטה מבקשת להביא לידיעת החברים כי בעקבות החלטת בג"צ 6666/14 הודיעה ההסתדרות הציונית על נהלי קבלה חדשים לישובים קהילתיים. הנהלים חלים הן על מועמדים חיצוניים והן על בני/בנות חברים, ויש לפעול על-פיו בכל הקשור להעברת זכויות בנכס בישוב (מכירת בית).

להלן עיקרי השינויים  -

ועדת היכרות

ועדת הקליטה משנה את מעמדה לוועדת היכרות שתפקידה להתרשם מהמועמדים, להפנותם למבחני התאמה במכון לאבחון חברתי ולהעביר את התרשמותה ואת תוצאות מבחני ההתאמה לוועדת קבלה אזורית.

ועדת קבלה אזורית

וועדת קבלה האזורית  היא המוסמכת להחליט  בדבר קבלה או אי קבלה של מועמדים  לחברות בישוב (כולל בני/בנות חברים).וועדה זו מורכבת מנציגי התנועה המיישבת, ההסתדרות הציונית – החטיבה להתיישבות, המועצה האזורית וועדת היכרות יישובית.

משמעות השינויים

ההסתדרות הציונית (שהיא בעלת הקרקע) תאשר העברת זכויות בנכסים בישוב, תחתום על הסכמי העברת זכויות, רק לקונים שהשלימו את הליך קבלתם לחברות. חתימה על הסכם מכירת נכס בישוב לפני שהקונים השלימו את הליכי הקבלה עלולה לגרום לסיבוכים משפטיים .

החברים  מוזמנים לעיין במסמכים הבאים (יפורסמו באתר הישוב, בדף הפייסבוק היישובי ובמזכירות):

א. הליך הקבלה והקצאת זכויות במגרש   (נספח 1)

ב. בקשה להעברת זכות בר רשות במגרש למגורים ביהודה ושומרון (נספח 2)

ג. הקצאת מקרקעין והעברת זכויות במקרקעין בישוב קהילתי (תיקון 8)תשע"א 2011 מתוך פקודת האגודות השיתופיות (נספח 3)

ד. שאלון למועמדים להתיישבות  (נספח 4)

ה. חוזה בר רשות בישוב קהילתי במגרש למגורים ביו"ש (נספח 5)


תרשים זרימה לתהליך הקליטה לחברות בגבעון החדשה:

 •         שלב 1 -פניה למזכירות הישוב בכתב ומילוי טפסים
 •         שלב 2 - פגישה עם ועדת היכרות ישובית
 •         שלב 3 -  מבחני התאמה במכון "אדם מילוא"
 •         שלב 4 - ועדת קבלה איזורית


 

 ו

 


א.ר מחשבים

תיקון מכירה ושירות ברמה מקצועית ואמינה

תיקון מחשבים בבית הלקוח בשעות נוחות

מכירת מחשבים ומוצרים נלווים למחשב ולנייד ולסלולרי

התקנת רשתות אלחוטיות וחוטיות ומצלמות אבטחה

שיחזור נתונים מפלאפונים כרטיסי זיכרון ודיסקים קשיחים

שימוש במוצרים חדשים איכותיים ואחריות מלאה

הענקת שירות מקצועי אדיב ואמין

למידע וכל שאלה אסי רפאלי   050-8332094


 

   

   

אתר הישוב גבעון החדשה

 • יזום: דני יקותיאלי ודוד מרדכי 
 • עזרה ועדכון: שוש בנימין ועובדיה ישראלי
 • בניה, עיצוב ותיחזוק האתר:
  דוד מרדכי (מרידך)
  נייד: 054-5-603-603

  פקס: 153-2-5730150
  :דואר אלקטרוני
  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פרטים להתקשרות

 • כתובת: מזכירות הישוב גבעון החדשה,  דואר נע צפון יהודה, ישראל, 90901.
 • טלפון: 02-5362022
 • פקס: 02-5361911
 • :אימייל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.